Logu Apkope
Baudīt svaigu gaisu, atverot logus un durvis visā plašumā.

Moskītu tīkls visu veidu logiem un durvīm

Moskītu tīkls sen kļuvis par neaizstājamu aksesuāru gan logiem, gan durvīm vasaras periodā. Moskītu tīkli jeb insektu sieti ir izpelnījušies plašu popularitāti un pielietojumu, bet visbiežāk ikdienā tie tiek pirkti dzīvokļu un māju logiem un durvīm. Šo tīklu popularitāte ir viegli izskaidrojama. Vai ir vērts izmantot dažādas ķīmijas un aerosolus, kas ir kaitīgi veselībai, ja ir iespējams uzstādīt insektu sietu gan logiem, gan durvīm? Turklāt cenas šiem tīkliem ir ļoti demokrātiskas un pieejamas plašam patērētāju lokam. Ņemot vērā cenu līdzekļiem pret insektiem vasaras sezonās, tad jāatzīmē, ka ieguldījums moskītu tīkliem ļoti ātri atmaksājas. Svarīgi zināt, ka šie tīkli aizsargā ne tikai no apnicīgajiem odiem un mušām, bet kavē arī putekļu un putekšņu iekļūšanu telpā.
Rāmju moskītu tīkli
Viegli uzstādāmi , pieejami un noturīgi - rāmja moskītu tīkli , kas ir ieguvuši plašu popularitāti , un jau ir kļuvuši par klasiku .
Durvju moskītu tīkli
Durvju moskītu tīklus var uzstādīt balkona durvīm , vai privātmājās .
Vizuāli tie atgādina logu moskītu tīklus , bet to izgatavošanā tiek izmantoti stingrāki profili . Durvju profils tāpat , kā logu profils ir no alumīnija sakausējuma , kas pārklāts ar krāsainu emāliju .
Rullo moskītu tīkli
Vieni no populārākajiem ir rullo moskītu tīkli . Tie aizsargās jebkāda izmēra logus , un to uzstādīšana ir viegla un ērta arī durvīm .
Ļoti būtisks ir fakts , ka visā savā krāšņumā rullo moskītu tīkli pilda visas sevī ietverošās funkcijas par kurām aprakstīts zemāk .
Moskītu tīkli Plisse
Moskītu tīkls " Plisse " veida ietver locījumus 1 cm platumā .
To saliekot , tas ērti ietilpst kompaktā kasetē , kuru var uzstādīt no jebkuras puses logam , vai durvīm.
Galvenā īpašība - to var uzstādīt uz jebkāda izmēra logu vai durvju ailes .
Izgatavots no īpaši izturīga plastikāta.
Pasūtījuma veidlapa Rāmja moskītu tīkliem
Email
Vārds
Tālruņa numurs
Veidlapa
Made on
Tilda